TWP810001 Sewage submersible pump
  1. PRODUCTS>
  2. Power source>
TWP810001
Sewage submersible pump
Voltage:220V-240~50Hz
Rated power:1000W
Max.head:9m Max. flow:333L/min
TOTAL Stores
INFORMATION
Voltage:220V-240~50Hz
Rated power:1000W
Max.head:9m
Max. flow:333L/min
Max.depth:7m
Pipe diameter:2"